Миколайчики на схід 2017

З часом люди часто забувають, що ви їм говорили, люди можуть не впізнати вашого обличчя, але навряд чи вони забудуть, що відчували поряд з вами. Тому, вже вчетверте, Канцелярія Святого Миколая збирає свою команду й розпочинає збір «миколайчиків-подарунків-книжок-солодощів-речей-усього». Незважаючи на складний рік, цього разу наша акція стала найбагатшою на подарунки: було зібрано близько 1000 подарунків для дітей та військових. А все це завдяки вам ― люди доброї волі. Бо «Миколайчики на Схід» ― це у першу чергу звичайні ЛЮДИ ― ті, які творять акцію, й ті, для яких її організовано. Як кажуть, «хочеш див ― то стань тим дивом і дивуй».

Зображення може містити: 2 особи, люди стоять та у приміщенніЗображення може містити: 2 особи, люди стоять та у приміщенніЗображення може містити: 2 особи, люди стоять та у приміщенніЗображення може містити: одна або кілька осіб, дерево та надворі

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Ідея нашої акції ― це підтримати військових, тому писали багато теплих листів, пекли печиво, складали коробки з солодощами та подаруночками. А ще нашою місією є завоювати серця діточок, які проживають у зоні АТО, тому ми, окрім солодких пакунків, везли багато цікавезних книжок українською мовою.  У Києві канцелярія св. Миколая останній тиждень перед святом працювала майже цілодобово: збирали, купували, сортували, пакували, підписували, вантажили, перевозили. Частину дарунків ми відправили НП, а усе інше завантажили аж у два буси. І ось у ніч на 19 грудня наша команда разом зі Святим Миколаєм (Володимир Колесніков) вирушила в дорогу, попри цілоденну заметіль та довгі затори. За маршрутом попереду Світлодарськ, Новолуганське та новозвільнені села Донецької області. Далі Київської області снігу не спостерігалося, тож ранком ми прибули на місце, де нас зустріли військові Cimic Svitlodarsk (Цивільно-військовий корпус), які і далі супроводжували «миколайчиків». Ми відвідали 4 дитячих садочки м. Світлодарськ, в яких разом близько 400 діток. Кожна дитина отримала солодкий пакунок, завідувачкам Св. Миколай лишив книжки та м’які іграшки для ігрових кімнат. Емоції дітей не передати словами ― на світлинах яскраво видно їхнє захоплення. До наступного візиту Св. Миколая обіцяли також себе чемно поводити, слухати й читати книжки і чекати знову в гості.

Читати далі
Розказати про цей сайт друзям