Хто ми детально

Проект Курсів стартував у 2013 році у різних містах України під гаслом «Навчи друзів розмовляти українською». Наша ініціатива одною з перших в Україні надала можливості вивчати українську мову, змінила підходи у викладанні і сприяє популяризації. На волонтерських засадах ми започаткували перші в країні курси української мови для всіх охочих, з викладачем в аудиторії, використовуючи у навчанні комунікативні методики, різноманітні ігрові форми.

Щороку у 20 містах України у вересні-жовтні відкривається набір охочих опанувати українську і стартує навчання. Курс триває 5-6 місяців. Навчання відбувається раз на тиждень по дві години. Заняття відбуваються в маленьких групах до 20 осіб. Після завершенню курсу слухачі отримують сертифікати від громадської організації “Український світ”.

Платформа курсів стала не лише освітнім, а й культурним проектом: до навчального процесу долучаються українські письменники, історики, літератори, музиканти. Ми проводимо щорічні акції “Миколайчики на схід” та “Книжковий форум на колесах”. А також зараз реалізуємо проект “Є-мова – онлайн-платформа з вивчення української мови”.